Our Services

PROJE
GM Yapı, yürürlülükte olan ulusal yönetmelikler, standartlar ve uluslar arası standartlar doğrultusunda ilk yatırım ve işletme maliyetleri optimize edilmiş projelerin tasarımını yapar. Müsteri tarafından talep olması halinde, tüm mekanik tesisatın CFD ile simülasyonunu yaparak tesisim tamamının optimizasyonunu yaparak enerji maliyetlerini minumum noktaya çekilmesini sağlar. Ayrıca yine talep olması halinde yüksek konfor istenen hacimlerin; bilgisayar ortamında modellemesini yaparak; PMV/PMD diyagramlarına göre maksimum konfor şartlarının sağlanması konusunda hassas projeler tasarlar.

TAAHHHÜT
GM Yapı,  bu güne kadar tamamlamış olduğu 800.000 m2 kapalı alanı geçen mekanik tesisat konusunda Dünya’nın ilklerini içeren uluslar arası projeler ile edindiği tecrübesini sektörün hizmetine sunmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu, Uzman mühendis, tekniker ve formenleri ile kaliteli, verimli ve düşük maliyetli uygulamaları gerçekleştirmektedir.

DANIŞMANLIK
GM Yapı, Dünyanın önde gelen projelerinde edinmiş olduğu tecrübesini yatırımcıların hizmetine sunmaktadır. Yatırım aşamasındaki projelere, yatırımcının ihtiyaçları doğrultusunda ilk yatırım ve işletme maliyetlerini optimize ederek yatırımcıların en doğru çözüm ile yollarına devam etmeleri konusunda hizmet vermektedir.